Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

data vysílání Disney 2

 

Pokračování rubriky Data vysílání:

 

Duben 2019

1.4.2019 Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004) - Tv Nova Cinema od 17:55 hod.

3.4.2019 Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004) - Tv Nova Cinema od 14:05 hod.

3.4.2019 Příšerky s.r.o. (2001) - Tv Nova Cinema od 16:10 hod.

4.4.2019 Příšerky s.r.o. (2001) - Tv Nova od 08:35 hod.

5.4.2019 Aladin (1992) - Tv Nova Cinema od 20:00 hod.

6.4.2019 Meč v kameni (1963) - Déčko od 12:35 hod.

6.4.2019 Aladin (1992) - Tv Nova Cinema od 14:50 hod.

6.4.2019 Co je malý, to je hezký (1989) - Nova Cinema od 16:25 hod.

7.4.2019 Co je malý, to je hezký (1989) - Nova Cinema od 1000 hod.

7.4.2019 Aladin (1992) - Tv Nova Cinema od 12:15 hod.

11.4.2019 Táta jak má být (1995) - Nova Cinema od 12:50 hod.

12.4.2019 Starý páky (2009 ) - Nova Cinema od 18:20 hod.

13.4.2019 Táta jak má být (1995) - Nova Cinema od 07:20 hod.

13.4.2019 Starý páky (2009 ) - Nova Cinema od 13:00 hod.

13.4.2019 Hokus pokus (1993) - Nova Cinema od 16:25 hod.

13.4.2019 Alenka v říši divů (2010) - Nova Cinema od 20:00 hod.

14.4.2019 Alenka v říši divů (2010) - Nova Cinema od 06:20 hod.

15.4.2019 Neobyčejný život Timothyho Greena (2012) - Tv Nova od 11:45 hod.

15.4.2019 Alenka v říši divů (2010) - Nova Cinema od 13:10 hod.

17.4.2019 Neobyčejný život Timothyho Greena (2012) - Tv Nova Cinema od 11:00 hod.

17.4.2019 Žbluňk (1984) - Nova Cinema od 17:55 hod.

18.4.2019 Žbluňk (1984) - Nova Cinema od 12:50 hod.

19.4.2019 Zvonilka a piráti (2014) - Tv Nova od 06:20 hod.

21.4.2019 Aladin a král zlodějů (1996) - Disney Channel od 08:30 hod.

21.4.2019 Zvonilka a piráti (2014) - Tv Nova Cinema od 10:00 hod.

21.4.2019 Kouzelná romance (2007) - Tv Nova od 11:10 hod.

22.4.2019 Zvonilka a tvor Netvor (2014) - Tv Nova od 06:15 hod.

22.4.2019 Zvonilka a piráti (2014) - Tv Nova Cinema od 07:30 hod.

23.4.2019 Zvonilka a tvor Netvor (2014) - Tv Nova od 10:20 hod.

23.4.2019 Kouzelná romance (2007) - Tv NovaCinema od 16:45 hod.

26.4.2019 Strašpytlík (2005) - Nova Cinema od 20:00 hod.

27.4.2019 Strašpytlík (2005) - Nova Cinema od 15:10 hod.

28.4.2019 Strašpytlík (2005) - Nova Cinema od 06:50 hod.

 

 

 

Duben na Disney Channel:
 
05.04.2019 Inspektor Gadget - 19:00
06.04.2019 Inspektor Gadget - 12:00
12.04.2019 Letadla 2: Hasiči a záchranáři - 19:00
13.04.2019 Letadla 2: Hasiči a záchranáři - 12:00
18.04.2019 Následníci - 8:40
18.04.2019 Ledový sen - 13:00
18.04.2019 101 dalmatinů II: Flíčkova londýnská dobrodružství - 19:55
19.04.2019 Následníci 2 - 8:40
19.04.2019 Muzikál ze střední - 13:00
19.04.2019 Sladký život dvojčat - 19:30
20.04.2019 Zvonilka: Tajemství křídel - 8:30
20.04.2019 Podivný pátek - 13:00
20.04.2019 Rádio Rebel - 18:00
21.04.2019 Aladin a král zlodějů - 8:30
21.04.2019 Sestry čarodějky - 13:30
21.04.2019 Moje neviditelná sestra - 19:00
22.04.2019 Rande s hvězdou - 8:40
22.04.2019 Výměna - 13:00
22.04.2019 Camp Rock - 20:25
23.04.2019 Táta v trapu - 8:40
23.04.2019 Dívka vs. Monstrum - 13:00
26.04.2019 Zvonilka: Tajemství křídel - 19:00
27.04.2019 Zvonilka: Tajemství křídel - 12:00
29.04.2019 Coop & Cami se ptají světa PREMIÉRA SERIÁLU - 18:00
 
 

10.5.2019 G-Force (2009) - Nova Cinema od 20:00 hod.

11.5.2019 G-Force (2009) - Nova Cinema od 14:30 hod.

12.5.2019 G-Force (2009) - Nova Cinema od 11:55 hod.

24.5.2019 Superpes (2007) - Nova Cinema od 18:35 hod.

25.5.2019 Superpes (2007) - Nova Cinema od 13:25 hod.

25.5.2019 Máma mezi Marťany (2011) - Nova Cinema od 14:50 hod.

26.5.2019 Máma mezi Marťany (2011) - Nova Cinema od 11:50 hod.

31.5.2019 Rocketeer (1991) - Nova Cinema od 14:35 hod.

 

Tipy z programu Disney Channel Červen 2019 
01.06.2019 Bug Juice: Má dobrodružství na táboře MARATÓN - DCH od 14 do 17
03.06.2019 Nové díly Dalmatinská 101 - DCH od 18:30
07.06.2019 Ledový sen - DCH od 19:00
07.06.2019 Phineas a Ferb MARATÓN - DCH od 21:55 do 00:05
08.06.2019 Ledový sen - DCH od 12:00
09.06.2019 Dalmatinská 101 MARATÓN - DCH od 14:00 do 16:30
14.06.2019 Sestry čarodějky - DCH od 19:00
14.06.2019 Phineas a Ferb MARATÓN - DCH od 21:55 do 00:05
15.06.2019 Toy Story MARATÓN:
- Toy Story 3: Příběh hraček - DCH od 12:00
- Toy Story: Strašidelný příběh hraček - DCH od 13:30
- Krátké příběhy hraček: Dovolená na Havaji - DCH od 13:55
- Toy Story: Prehistorický příběh hraček - DCH od 14:00
- Krátké příběhy hraček: Partysaurus Rex - DCH od 14:25
- Krátké příběhy hraček: Hračičky - DCH od 14:40
16.06.2019 Toy Story MARATÓN:
- Toy Story: Strašidelný příběh hraček - DCH od 19:00
- Krátké příběhy hraček: Dovolená na Havaji - DCH od 19:25
- Toy Story: Prehistorický příběh hraček - DCH od 19:30
- Krátké příběhy hraček: Partysaurus Rex - DCH od 19:55
- Krátké příběhy hraček: Hračičky - DCH od 20:10
- Toy Story 3: Příběh hraček - DCH od 20:30
17.06.2019 Následníci - DCH od 20:30
19.06.2019 Na vlásku: seriál MARATÓN - 7:30 až 11:30
19.06.2019 Pako mých snů - DCH od 20:30

20.06.2019 Dívka vs. Monstrum - Disney Channel od 20:20

22.06.2019 16 přání - DCH od 9:00
22.06.2019 Jeden průšvih za druhým - DCH od 19:30
23.06.2019 Avalonská střední - DCH od 9:00
23.06.2019 Kadetka Kelly (2002) - DCH od 19:00 
27.06.2019 Noční dobrodružství chůvy v akci - DCH od 20:30
29.06.2019 Táta v trapu - DCH od 19:30
30.06.2019 Camp Rock 2: Velký koncert (2010) - DCH od 9:00
30.06.2019 Gepardí kočky - DCH od 19:30
 
 

 

3.6.2019 Rocketeer (1991) - Nova Cinema od 14:35 hod.

7.6.2018 Neuvěřitelná cesta (1993) - Nova Cinema od 18:25 hod.

8.6.2018 Neuvěřitelná cesta (1993) - Nova Cinema od 09:40 hod.

9.6.2019 Kniha džunglí (1967) - Tv Nova od 09:45 hod.

10.6.2019 Kniha džunglí (1967) - Tv Nova od 08:05 hod.

14.6.2019 Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku (1996) - Tv Nova Cinema od 18:20 hod.

15.6.2019 Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku (1996) - Tv Nova Cinema od 10:40 hod.

15.6.2019 Toy story den na Disney Channel 12:00 - 15:00 hod.

16.6.2019 Škola superhrdinů (2005) - Tv Nova od 10:00 hod.

17.6.2019 Aristokočky (1970) - Nova Cinema od 09:05 hod.

17.6.2019 Škola superhrdinů (2005) - Tv Nova Cinema od 11:10 hod.

19.6.2019 Aristokočky (1970) - Nova Cinema od 05:20 hod.

20.6.2019 Škola superhrdinů (2005) - Tv Nova Cinema od 08:30 hod.

22.6.2019 Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel (2009) - Déčko od 09:20 hod.

23.6.2019 Země zítřka (2015) - Tv Nova od 11:55 hod.

26.6.2019 Země zítřka (2015) - Tv Nova Cinema od 15:20 hod.

27.6.2019 Země zítřka (2015) - Tv Nova od 11:20 hod.

27.6.2019 Můj nejoblíbenější Marťan (1999) - 14:15 hod.

 

 

6.7.2019 Dobrodružství Hucka Finna (1993) - Nova Cinema od 15:50 hod.

6.7.2019 V hlavě (2015) - Tv Nova od 17:35 hod.

7.7.2019 Medvídek Pú (2011) - Nova Cinema od 04:40 hod.

7.7.2019 Dobrodružství Hucka Finna (1993) - Nova Cinema od 05:45 hod.

8.7.2019 V hlavě (2015) - Tv Nova Cinema od 18:20 hod.

10.7.2019 V hlavě (2015) - Tv Nova Cinema od 13:25 hod.

13.7.2019 Hodný dinosaurus (2015) - Tv Nova od 17:40 hod.

13.7.2019 Avengers (2012) - Tv Nova od 20:20 hod.

14.7.2019 Avengers (2012) - Tv Nova Cinema od 17:25 hod.

14.7.2019 Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977) - Prima Cool od 20:00 hod.

15.7.2019 Avengers (2012) - Tv Nova Cinema od 15:40 hod.

15.7.2019 Hodný dinosaurus (2015) - Tv Nova Cinemaod 18:50 hod.

17.7.2019 Hodný dinosaurus (2015) - Tv Nova od 04:10 hod.

19.7.2019 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 20:00 hod.

20.7.2019 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 14:45 hod.

20.7.2019 Sněhurka a sedm trpaslíků (1937) - Tv Nova od 17:40 hod.

20.7.2019 Avengers: Age of Ultron (2015) - Tv Nova od 20:20 hod.

21.7.2019 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 08:55 hod.

21.7.2019 Avengers: Age of Ultron (2015) - Tv Nova Cinema od 17:25 hod.

22.7.2019 Sněhurka a sedm trpaslíků (1937) - Tv Nova Cinema od 15:55 hod.

23.7.2019 Avengers: Age of Ultron (2015) - Tv Nova Cinema od 14:15 hod.

24.7.2019 Sněhurka a sedm trpaslíků (1937) - Tv Nova Cinema od 12:25 hod.

26.7.2019 Vánoční koleda (2009) - Nova Cinema od 18:15 hod.

26.7.2019 Toy Story 2: Příběh hraček (1999) - Nova Cinema od 20:00 hod.

27.7.2019 Vánoční koleda (2009) - Nova Cinema od 09:20 hod.

27.7.2019 Toy Story 2: Příběh hraček (1999) - Nova Cinema od 11:40 hod.

27.7.2019 Ratatouille (2007) - Tv Nova od 17:15 hod.

27.7.2019 Strážci Galaxie (2014) - Tv Nova od 20:20 hod.

28.7.2019 Toy Story 2: Příběh hraček (1999) - Nova Cinema od 08:30 hod.

28.7.2019 101 daůmatinů (1996) - Tv Nova od 10:10 hod.

28.7.2019 Strážci Galaxie (2014) - Tv Nova Cinema od 17:45 hod.

29.7.2019 Ratatouille (2007) - Tv Nova Cinema od 15:40 hod.

30.7.2019 101 daůmatinů (1996) - Tv Nova Cinema od 08:45 hod.

30.7.2019 Strážci Galaxie (2014) - Tv Nova Cinema od 14:50 hod.

31.7.2019 Ratatouille (2007) - Tv Nova Cinema od 13:10 hod.

 

Červenec 2019 na Disney Channel:

Maratóny na Disney Channel
01.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 7:25 až 10:40
01.07.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
02.07.2019 Penny z M.A.R.Su - 7:25 až 10:40
02.07.2019 Seriál Hotel Transylvánie - 13:50 až 17:05
03.07.2019 Jessie - 07:25 - 10:40
03.07.2019 Na vlásku: seriál - 13:50 až 17:05
04.07.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
04.07.2019 Bizaardvark - 13:50 až 17:05
05.07.2019 Tajný život K.C. - 7:25 až 10:40
05.07.2019 U Raven doma - 13:50 až 17:05
06.07.2019 Kitty není kočka - 6:00 až 8:15
06.07.2019 Táborníci z Kikiwaka - 14:05 až 16:50
06.07.2019 Seriál Hotel Transylvánie - 17:45 až 19:30
07.07.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour - 6:30 až 8:45
07.07.2019 U Raven doma - 10:55 až 13:10
07.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 14:05 - 16:50
07.07.2019 Na vlásku: seriál (4 díly) - 17:45 až 19:30
08.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 7:25 až 10:40
08.07.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
09.07.2019 Seriál Hotel Transylvánie - 13:50 až 17:05
10.07.2019 Jessie - 7:25 až 10:40
10.07.2019 Na vlásku: seriál - 13:50 až 17:05
11.07.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
11.07.2019 Bizaardvark (7 dílů) - 13:50 až 17:05
12.07.2019 U Raven doma - 13:50 až 17:05
13.07.2019 Kitty není kočka - 6:00 až 8:15
13.07.2019 Laboratorní krysy - 11:20 až 13:10
13.07.2019 Seriál Hotel Transylvánie - 14:05 až 16:05
14.07.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour - 6:00 až 8:45
14.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 14:05 až 16:50
14.07.2019 Na vlásku: seriál - 17:45 až 19:30
15.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 7:25 až 10:40
15.07.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
16.07.2019 Penny z M.A.R.Su -  7:25 až 10:40
16.07.2019 Seriál Hotel Transylvánie - 13:50 až 17:05
17.07.2019 Jessie - 7:25 až 10:40
17.07.2019 Na vlásku: seriál a Locika: Dobrodružství na vlásku - 13:50 až 17:05
18.07.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
18.07.2019 Bizaardvark - 13:50 až 17:05
19.07.2019 Tajný život K.C. - 7:25 až 10:40
19.07.2019 U Raven doma - 13:50 až 17:05
20.07.2019 Kitty není kočka - 6:00 až 8:15
20.07.2019 Laboratorní krysy - 10:30 až 13:10
20.07.2019 Táborníci z Kikiwaka - 14:05 až 16:50
20.07.2019 Seriál Hotel Transylvánie - 17:45 až 19:05
21.07.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour - 6:00 až 8:45
21.07.2019 U Raven doma - 10:55 až 13:10
21.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 14:05 až 16:50
21.07.2019 Na vlásku: seriál - 17:45 až 19:30
22.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 7:25 až 10:40
22.07.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
23.07.2019 Penny z M.A.R.Su - 7:25 až 10:40
23.07.2019 Seriál Hotel Transylvánie - 13:05 až 17:05
24.07.2019 Jessie - 7:25 až 10:40
24.07.2019 Locika: Dobrodružství na vlásku - 13:50 až 17:05
25.07.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
25.07.2019 Bizaardvark - 13:50 až 17:05
26.07.2019 Tajný život K.C. - 7:25 až 10:40
26.07.2019 U Raven doma - 13:50 až 17:05
27.07.2019 Kitty není kočka - 6:00 až 8:15
27.07.2019 Laboratorní krysy - 10:55 až 13:10
27.07.2019 Táborníci z Kikiwaka - 14:05 až 16:05
28.07.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour - 6:00 až 8:45
28.07.2019 U Raven doma - 10:55 až 13:10
28.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 14:05 až 16:05
29.07.2019 Coop a Dami se ptají světa - 7:25 až 10:40
29.07.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
30.07.2019 Penny z M.A.R.Su - 7:25 až 10:40
30.07.2019 Seriál Hotel Transylvánie - 13:50 až 17:05
31.07.2019 Jessie - 7:25 až 10:40
31.07.2019 Locika: Dobrodružství na vlásku - 13:50 až 17:05
 
Filmy na Disney Channel:
01.07.2019 16 přání - 20:30
02.07.2019 Noční dobrodružství chůvy v akci - 20:25
03.07.2019 Program na ochranu princezen - 20:30
04.07.2019 Pako mých snů - 20:30
05.07.2019 Tábor Zombí - 20:30
06.07.2019 Kadetka Kelly - 9:00
07.07.2019 Kadetka Kelly - 19:30
07.07.2019 Zombie - 9:00
07.07.2019 Zombie - 19:30
08.07.2019 Cloud 9 - 20:00
09.07.2019 Táta v trpu - 20:30
10.07.2019 Rádio Rebel - 20:30
11.07.2019 Kouzelníci z Waverly - film - 20:30
12.07.2019 Film mých snů - 20:30
13.07.2019 Následníci - 9:00
13.07.2019 Následníci - 19:30
14.07.2019 Následníci 2 - 09:00
14.07.2019 Následníci 2 - 19:30
15.07.2019 Camp Rock - 20:30
16.07.2019 Moje neviditelná sestra - 20:30
17.07.2019 Skyrunners - 20:30
18.07.2019 Dívka vs. Monstrum - 20:30
19.07.2019 Wendy Wu: Bojovnice proti zlu - 20:30
20.07.2019 Rande s hvězdou - 19:30
21.07.2019 Muzikál ze střední - 9:00
21.07.2019 Muzikál ze střední - 19:30
22.07.2019 Muzikál ze střední 2 - 20:30
23.07.2019 16 přání - 20:30
24.07.2019 Noční dobrodružství chůvy v akci - 20:30
25.07.2019 Vnitřní zář - 20:30
26.07.2019 Podivný pátek (2018) - 20:30
27.07.2019 Rádio Rebel - 9:00
27.07.2019 Rádio Rebel - 19:30
28.07.2019 Dokonalost sama - 9:00
28.07.2019 Dokonalost sama - 19:30
29.07.2019 Táta v trapu - 20:30
30.07.2019 Film mých snů - 20:30
31.07.2019 Sharpay a její báječné dobrodružství - 20:30
 
 

2.8.2019 Toy Story 3: Příběh hraček (2010) - Nova Cinema od 20:00 hod.

3.8.2019 Toy Story 3: Příběh hraček (2010) - Nova Cinema od 14:10 hod.

3.8.2019 Robin Hood (1973) - Nova Cinema od 15:55 hod.

3.8.2019 Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005) - Tv Nova od 16:35 hod.

3.8.2019 Ant-Man (2015) - Tv Nova od 20:20 hod.

4.8.2019 Robin Hood (1973) - Nova Cinema od 07:15 hod.

4.8.2019 Toy Story 3: Příběh hraček (2010) - Nova Cinema od 08:55 hod.

4.8.2019 Ant-Man (2015) - Tv Nova Cinema od 17:50 bhod.

4.8.2019 Král džungle (1997) - Nova Cinema od 20:00 hod.

5.8.2019 Král džungle (1997) - Nova Cinema od 13:10 hod.

5.8.2019 Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005) - Tv Nova Cinema od 17:25 hod.

6.8.2019 Král džungle (1997) - Nova Cinema od 05:25 hod.

6.8.2019 Ant-Man (2015) - Tv Nova Cinema od 14:50 bhod.

7.8.2019 Robin Hood (1973) - Nova Cinema od 04:30 hod.

7.8.2019 Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005) - Tv Nova Cinema od 15:15 hod.

9.8.2019 Aladin (1992) - Nova Cinema od 20:00 hod.

10.8.2019 Aladin (1992) - Nova Cinema od 14:30 hod.

10.8.2019 Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008) - Tv Nova od 16:30 hod.

11.8.2019 Aladin (1992) - Nova Cinema od 07:20 hod.

12.8.2019 Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008) - Tv Nova od 17:15 hod.

14.8.2019 Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008) - Tv Nova od 14:50 hod.

16.8.2019 Robinsonovi (2007) - Nova Cinema od 20:00 hod.

17.8.2019 Robinsonovi (2007) - Nova Cinema od 14:05 hod.

18.8.2019 Robinsonovi (2007) - Nova Cinema od 06:40 hod.

23.8.2019 Miláček Herbie (1968) - Nova Cinema od 14:20 hod.

23.8.2019 Santa Claus 3 :Úniková klauzule (2006) - Nova Cinema od 18:20 hod.

24.8. 2019 Star Wars: Příběhy Droidů (2015) - Déčko od 17:50 hod.

27.8.2019 Hokejový zázrak (2004) - Nova Cinema od 20:00 hod.

29.8.2019 Hokejový zázrak (2004) - Nova Cinema od 13:30 hod.

31.8.2019 Liška a pes (1981) - Déčko od 12:30 hod.

31.8.2019 Elena a tajemství Avaloru (2016) - Déčko od 13:50 hod.

31.8.2019 Co je malý, to je hezký (1989) - Nova Cinema od 15:25 hod.

 

Disney_Channel_TIPY

Disney Channel - Srpen 2019 :
 
Filmy a speciály na Disney Channel:
01.08.2019 Pako mých snů - 20:30
02.08.2019 Dívka Vs. Monstrum - 20:30
03.08.2019 Jeden průšvih za druhým - 09:00
04.08.2019 Skyrunners - 09:00 a 19:30
06.08.2019 Rande s hvězdou - 20:30
07.08.2019 Film mých snů - 20:30
08.08.2019 Kadetka Kelly - 20:30
09.08.2019 Rádio Rebel - 20:30
09.08.2019 Sestry čarodějky - 09:00
10.08.2019 Sestry čarodějky - 19:30
11.08.2019 Sestry čarodějky 2 - 9:00
11.08.2019 Sestry čarodějky 2 - 19:30
12.08.2019 Noční dobrodružství chůvy v akci - 20:30
13.08.2019 Táta v trapu - 20:30
14.08.2019 Gepardí kočky - 20:30
15.08.2019 16 přání - 20:30
16.08.2019 Muzikál ze střední - 20:30
17.08.2019 Pako mých snů - 9:00
17.08.2019 Pako mých snů - 19:00
18.08.2019 Zombie - 9:00
18.08.2019 Zombie - 19:00
19.08.2019 Rande s hvězdou - 20:30
20.08.2019 Noční dobrodružství chůvy v akci - 20:30
21.08.2019 Výměna - 20:30
22.08.2019 Jeden průšvih za druhým - 20:30
23.08.2019 Muzikál ze střední 2 - 20:30
24.08.2019 16 přání - 9:00
24.08.2019 16 přání - 19:30
25.08.2019 Kadetka Kelly - 19:30
26.08.2019 Camp Rock - 20:30
27.08.2019 Camp Rock 2: Velký koncert - 20:30
28.08.2019 Gepardí kočky - 20:30
29.08.2019 Gepardí kočky 2: Prázdniny ve Španělsku - 20:30
30.08.2019 Kim Possible - 20:30
31.08.2019 Následníci - 9:00 a 19:30
 
 
Maratóny na Disney Channel:
01.08.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour - 7:25 až 10:40
01.08.2019 Jessie - 13:50 až 17:05
02.08.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
02.08.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
03.08.2019 Život uprostřed - 06:00 až 08:45
03.08.2019 Bizaardvark - 14:05 až 16:50
04.08.2019 Laboratorní krysy - 06:00 až 08:45
04.08.2019 Tajný život K.C. - 10:55 až 13:10
04.08.2019 U Raven doma - 14:05 až 16:50
05.08.2019 Tajný život K.C. - 7:25 až 10:40
05.08.2019 Coop a Cami se ptají světa - 13:50 až 17:05
06.08.2019 U Raven doma - 13:50 až 17:05
07.08.2019 Táborníci z Kikiwaka - 13:50 až 17:05
08.08.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour - 7:25 až 10:40
08.08.2019 Jessie - 13:50 až 17:05
09.08.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
09.08.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
10.08.2019 Život uprostřed - 6:00 až 8:45
10.08.2019 Tajný život K.C. - 10:55 až 13:10
10.08.2019 Bizaardvark - 14:05 až 17:30
11.08.2019 Laboratorní krysy - 06:00 až 08:45
11.08.2019 Tajný život K.C. - 10:55 až 13:10
11.08.2019 U Raven doma - 14:05 až 16:20
12.08.2019 Tajný život K.C. - 7:25 až 10:40
12.08.2019 Coop a Dami se ptají světa - 13:50 až 17:05
13.08.2019 Na vlásku: seriál - 7:25 až 10:40
13.08.2019 U Raven doma - 13:50 až 17:05
14.08.2019 Bizaardvark - 7:25 až 10:40
14.08.2019 Táborníci z Kikiwaka - 13:50 až 17:05
15.08.2019 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 7:25 až 10:50
15.08.2019 Jessie - 13:50 až 17:30
16.08.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
16.08.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
17.08.2019 Život uprostřed - 6:00 až 8:15
17.08.2019 Tajný život K.C. - 10:55 až 13:10
17.08.2019 Bizaardvark - 14:05 až 16:50
18.08.2019 U Raven doma - 14:05 až 16:50
19.08.2019 Tajný život K.C. - 7:25 až 10:40
19.08.2019 Coop a Dami se ptají světa - 13:50 až 17:05
20.08.2019 Na vlásku: seriál a Locika: Dobrodružství na vlásku - 7:25 až 10:40
20.08.2019 U Raven doma - 13:50 až 17:05
20.08.2019 Bizaardvark - 07:25 až 10:40
21.08.2019 Táborníci z Kikiwaka - 13:50 až 17:05
22.08.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour - 7:25 až 10:40
22.08.2019 Jessie - 13:50 až 17:05
23.08.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
23.08.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05 
24.08.2019 Život uprostřed - 6:00 až 8.45
24.08.2019 Bizaardvark - 14:05 až 16:50
25.08.2019 Tajný život K.C. - 10:55 až 13:50
25.08.2019 U Raven doma - 14:05 až 16:50
26.08.2019 Tajný život K.C. 7:25 až 10:40
26.08.2019 Coop a Dami se ptají světa - 13:50 až 17:05
27.08.2019 Locika: Dobrodružství na vlásku - 7:25 až 10:40
27.08.2019 U Raven doma - 13:50 až 17:05
28.08.2019 Bizaardvark - 7:25 až 10:40
28.08.2019 Táborníci z Kikiwaka - 13:50 až 17:05
29.08.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour - 7:25 až 10:40
30.08.2019 U Raven doma - 7:25 až 10:40
30.08.2019 Život uprostřed - 13:50 až 17:05
31.08.2019 Život uprostřed6:00 až 8:15
31.08.2019 Bizaardvark - 14:05 až 16:05
 
 

1.9.2019 Co je malý, to je hezký (1989) - Nova Cinema od 08:30 hod.

1.9.2019 Bambi 2 (2006) - Déčko od 10:45 hod.

1.9.2019 Jake a piráti ze Země Nezemě: Speciál (2014) - Déčko od 11:55 hod.

1.9.2019 Liška a pes (1981) - Déčko od 14:50 hod.

1.9.2019 Elena a tajemství Avaloru (2016) - Déčko od 16:35 hod.

4.9.2019 Medvědi (2014) - Nova Cinema od 14:05 hod.

6.9.2019 Žbluňk (1984) - Nova Cinema od 10:40 hod.

6.9.2019 Bolt: Pes pro každý případ (2008) - Nova Cinema od 20:00 hod.

7.9.2019 Bolt: Pes pro každý případ (2008) - Nova Cinema od 14:30 hod.

7.9.2019 Sami v poušti (1993) - Nova Cinema od 16:20 hod.

8.9.2019 Žbluňk (1984) - Nova Cinema od 05:00 hod.

8.9.2019 Sami v poušti (1993) - Nova Cinema od 07:00 hod.

8.9.2019 Bolt: Pes pro každý případ (2008) - Nova Cinema od 09:00 hod.

8.9.2019 Popelka (1950) - Tv Nova od 09:10 hod.

9.9.2019 Sami v poušti (1993) - Nova Cinema od 06:20 hod.

9.9.2019 Rocketeer (1991) - Nova Cinema od 08:15 hod.

10.9.2019 Popelka (1950) - Tv Nova Cinema od 14:15 hod.

11.9.2019 Popelka (1950) - Tv Nova od 04:55 hod.

11.9.2019 Secretariat (2010) - Nova Cinema od 17:45 hod.

12.9.2019 Secretariat (2010) - Nova Cinema od 10:55 hod.

13.9.2019 Strašpytlík (2005) - Nova Cinema od 20:00 hod.

13.9.2019 Tron: Legacy (2010) - Nova Cinema od 21:25 hod.

14.9.2019 Strašpytlík (2005) - Nova Cinema od 15:25 hod.

14.9.2019 Hokus Pokus (1993) - Nova Cinema od 16:50 hod.

14.9.2019 Superpes (2007) - Nova Cinema od 18:35 hod.

15.9.2019 Hokus Pokus (1993) - Nova Cinema od 07:15 hod.

15.9.2019 Můj nejoblíbenější Marťan (1999) - Nova Cinema od 09:05 hod.

15.9.2019 Strašpytlík (2005) - Nova Cinema od 11:20 hod.

16.9.2019 Superpes (2007) - Nova Cinema od 11:55 hod.

17.9.2019 Hokus Pokus (1993) - Nova Cinema od 05:00 hod.

20.9.2019 Táta jak má být (1995) - Nova Cinema od 09:40 hod.

20.9.2019 Život brouka (1998) - Nova Cinema od 20:00 hod.

21.9.2019 Falešná hra s králíkem Rogerem (1988) - Nova Cinema od 07:05 hod.

21.9.2019 Život brouka (1998) - Nova Cinema od 14:55 hod.

21.9.2019 Ukradené Vánoce Tima Burtona (1993) - Nova Cinema od 16:40 hod.

21.9.2019 Kid (2000) - Nova Cinema od 18:05 hod.

22.9.2019 Ukradené Vánoce Tima Burtona (1993) - Nova Cinema od 08:50 hod.

22.9.2019 Život brouka (1998) - Nova Cinema od 10:45 hod.

23.9.2019 Kid (2000) - Nova Cinema od 08:00 hod.

 

Disney_Channel_TIPY září 2019

Disney Channel - Září 2019 :
 
Filmy a speciály na Disney Channel:
01.09.2019 Následníci 2 - 9:00
01.09.2019 Následníci 2 - 19:30
06.09.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour: Den hrdinů - 22:00
13.09.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour: Počátek - 22:00
20.09.2019 Na vlásku: Na den královnou - 22:00
27.09.2019 Phineas a Ferb: Star Wars - 22:00
 
Tipy na epizody z Disney Channel:
12.09.2019 14:30 Premiéra Halloweenský díl Mila Murphyho
Mezi českými fanoušky se řešilo: „Co se stalo s 19 epizodou Mila? Epizody po ní už byly odvysíláné, takže nebude vysílana nikdy?". Dlouho odkládaná premiéra vynechávané epizody, je již nasazena. Lze spekulovat o chybě v programu. Díl obsahuje referenci na Phinease a Ferba. Cestované v čase (prodejci pistácií) jako halloweenský kostým měli oblečení Phinease a Ferba.
 
16.09.2019 10:00 Crossover Kouzelníci s Hannahou Montanou na moři
Střetnutí seriálů Kouzelníci z Waverly, Sladký život na moři a Hannah Montana. Epizoda pojednává o úhlu pohledu Zacka a Codyho na crossover. Svojí vlastní epizodu mají i Kouzelníci z Waverly a Hannah Montana. Jejich díly jsou spojené se všemi danými zápletkami do Wizards with Hannah Montana on Deck, který nemá český dabing ale střetnutí lze shlédnout v Češtině v daných pořadech. Repríza dílu je 22.09 ve 14:00
 
21.09.2019 17:00 Crossover Hodně štěstí, Charlie a Na parket
Díl Na parket, Charlie (s02e13). Často se u crossoverů Disney Channel dělo, že obsazení mělo jiné dabingové herce než v jejich filmu či seriálu. Hodně štěstí, Charlie je výjimka. Reportáž o tom, jak se natáčel dabing v režii Evy Spoustové pro seriál lze najít na našich stránkách.
 
23.9. 2019 19:00 Nové díly Penny z M.A.R.S.u  ("A New Friend" 17 díl")
 
30.09.2019 12:00 Speciální host Jessie: Z Bílého domu do našeho domu
Jessie a děti se setkávají s již bývalou první dámu ameriky Michelle Obamovou. (S03E13) Obamová se objevila v jiném nejúspěšnějším dětském sitcomu dané doby, iCarly z Nickelodeonu. Děj se také týkal kontaktu dětí a rodičů v armádě.
 
Maratóny na Disney Channel: 
01.09.2019 Laboratorní krysy - 06:00 až 08:30
01.09.2019 U Raven doma - 14:00 až 17:00
01.09.2019 Kouzelná beruška a Černý kocour -  17:00 až 19:30
02.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
03.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
04.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
07.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
07.09.2019 Hodně štestí, Charlie - 07:00 až 9:00
07.09.2019 Coop & Dami se ptají světa - 11:30 až 14:30
07.09.2019 Sladký život na moři - 14:30 až 16:30
07.09.2019 Jessie - 19:30 až 21:30
07.09.2019 Nakopni to - 21:30 až 23:30
07.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
08.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
08.09.2019 Nakopni to - 11:30 až 13:30
08.09.2019 Sladký život na moři - 14:30 až 16:30
08.09.2019 Jessie - 19:30 až 21:30
08.09.2019 Nakopni to - 21:30 až 23:30
09.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
10.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
11.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
12.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
13.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
14.09.2019 Hodně štestí, Charlie - 07:00 až 9:00
14.09.2019 Coop & Dami se ptají světa - 11:30 až 14:00
14.09.2019 Sladký život na moři - 14:30 až 16:30
14.09.2019 Nakopni to - 21:30 až 23:30
15.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
15.09.2019 Coop & Dami se ptají světa - 8:30 až 11:30
15.09.2019 Nakopni to - 11:30 až 13:30
15.09.2019 Sladký život na moři - 14:30 až 16:30
15.09.2019 Jessie - 19:30 až 21:30
15.09.2019 Nakopni to - 21:30 až 23:30
16.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
17.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
18.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
19.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
20.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
21.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
21.09.2019 Hodně štestí, Charlie - 7:00 až 9:00
21.09.2019 Nakopni to - 11:30 až 13:30
22.09.2019 Sladký život na moři - 14:00 až 16:00
21.09.2019 Jessie - 19:30 a 21:30
21.09.2019 Nakopni to - 21:30 až 23:30
22.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
22.09.2019 Hodně štestí, Charlie - 07:00 až 9:00
22.09.2019 Nakopni to - 11:30 až 13:30
22.09.2019 Sladký život na moři - 14:00 až 16:00
22.09.2019 Jessie - 19:30 až 21:30
22.09.2019 Nakopni to - 21:30 až 23:30
23.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
24.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
25.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
26.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
27.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
27.09.2019 Hodně štestí, Charlie - 07:00 až 9:00
27.09.2019 Jessie - 10:00 až 12:00
27.09.2019 Penny z M.A.R.S.u - 12:00 až 14:30
27.09.2019 Sladký život na moři - 14:30 až 16:30
27.09.2019 Jessie - 19:30 až 21:30
27.09.2019 Nakopni to - 21:30 až 23:30
28.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
28.09.2019 Hodně štestí, Charlie - 07:00 až 9:00
28.09.2019 Jessie - 10:00 až 12:00
28.09.2019 Penny z M.A.R.S.u - 12:00 až 14:30
28.09.2019 Sladký život na moři - 14:30 až 16:30
28.09.2019 Jessie - 19:30 až 21:30
28.09.2019 Nakopni to - 21:30 až 23:30
29.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
30.09.2019 Doba Ronková - 3:35 až 4:45
 
:
01.10.2019 Doba Ronková - maratón 3:35 až 4:45
 

5.10.2019 Past na rodiče (1998) - Tv Nova od 16:50 hod.

6.10.2019 Past na rodiče (1998) - Tv Nova Cinema od 17:40hod.

8.10.2019 Past na rodiče (1998) - Tv Nova Cinema od 13:40 hod.

28.10.2019 Tři mušketýři: Mickey, Donald a Goofy (2004) - od 09:10 na ČT:D

29.10.2019 Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy (1990) - ČT:D od 09:05 hod.

30.10.2019 Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy (1990) - ČT:D od 12:10 hod.

30.10.2019 Medvědí bratři 2 (2006) - ČT:D od 09:05 hod.

 

Disney Channel říjen 2019:

01.10.2019 Doba Ronková - maratón 3:35 až 4:45
04.10.2019 Kouzelná beruška a černý kocour: Den hrdinů - 22:00
11.10.2019 Následníci 3 - 19:00
11.10.2019 Následníci 3 - 22:00
12.10.2019 Následníci 3 - 8:30
12.10.2019 Následníci 3 -.16:00
13.10.2019 Následníci - 8:30
13.10.2019 Následníci 2 - 10:30
13.10.2019 Následníci 3 - 12:30
25.10.2019 Dobrodružství Na vlásku - 22:00
 
 

1.11.2019 Medvědí bratři 2 (2006) - ČT:D od 13:00 hod.

3.11.2019 Muzikál ze střední (2006) - Tv Nova od 09:25 hod.

4.11.2019 Muzikál ze střední (2006) - Tv Nova Cinema od 15:45 hod.

4.11.2019 McFarland: Útěk před chudobou (2015) - Nova Cinema od 20:00 hod.

5.11.2019 Muzikál ze střední (2006) - Tv Nova Cinema od 08:15 hod.

5.11.2019 McFarland: Útěk před chudobou (2015) - Nova Cinema od 16:00 hod.

6.11.2019 McFarland: Útěk před chudobou (2015) - Nova Cinema od 10:25 hod.

10.11.2019 Muzikál ze střední 2 (2007) - Tv Nova od 09:40 hod.

11.11.2019 Muzikál ze střední 2 (2007) - Tv Nova Cinema od 16:05 hod.

12.11.2019 Muzikál ze střední 2 (2007) - Tv Nova Cinema od 11:25 hod.

24.11.2019 Italské prázdniny (2003) - Tv Nova od 11:30 hod.

25.11.2019 Italské prázdniny (2003) - Tv Nova Cinema od 18:15 hod.

26.11.2019 Italské prázdniny (2003) - Tv Nova Cinema od 14:45 hod.

 

 

Disney Channel listopad 2019:

01. 11. 2019 Phineas a Ferb: Zachraňte léto - 22:00
04. 11. 2019 Kouzelná Beruška a Černý kocour (Nové díly) - 18:30
04. 11. 2019 Bia (Zahájení seriálu) - 19:00
08. 11. 2019 Zombie - 19:00
08. 11. 2019 Phineas a Ferb: Mise Marvel - 22:00
15. 11. 2019 Kim Possible (film) - 19:00
22. 11. 2019 Dokonalý kluk - 19:00
29. 11. 2019 Podivný pátek - 19:00
29. 11. 2019 Kouzelníci z Waverly - Kouzelníci vs. vrkodlaci - 22:00
 
 
 

6.12.2019 Raubíř Ralf (2012) - Nova Cinema od 20:00 hod.

7.12.2019 Raubíř Ralf (2012) - Nova Cinema od 14:10 hod.

7.12.2019 Coco (2017) - Tv Nova od 17:20 hod. (tv upoutávka)

7.12.2019 Úžasňákovi (2004) - Nova Cinema od 20:00 hod. (tv upoutávka 1, tv upoutávka 2)

8.12.2019 Úžasňákovi (2004) - Nova Cinema od 12:55 hod.

9.12.2019 Úžasňákovi (2004) - Nova Cinema od 11:00 hod.

9.12.2019 Coco (2017) - Tv Nova Cinema od 18:00 hod.

11.12.2019 Coco (2017) - Tv Nova od 13:35 hod.

 

 

13.12.2019 Vánoční koleda (2009) - Tv Nova od 20:00 hod. (tv upoutávka)

14.12.2019 Vánoční koleda (2009) - Tv Nova Cinema od 13:15 hod.

14.12.2019 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016) - Tv Nova od 17:20 hod. (tv upoutávka)

15.12.2019 Vánoční koleda (2009) - Tv Nova Cinema od 08:20 hod.

16.12.2019 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016) - Tv Nova Cinema od 17:50 hod.

18.12.2019 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016) - Tv Nova Cinema od 11:15 hod.

21.12.2019 Popelka (2015) - Tv Nova od 17:15 hod. (tv upoutávka)

22.12.2019 Kouzelná romance (2007) - Tv Nova od 11:00 hod.

 

Disney filmy o svátcích 2019

 

23.12.2019 Co se stalo o Vánocích (1999) - Déčko od 11:40 hod.

23.12.2019 Ledové království (2013) - Tv Nova od 20:20 hod. (tv upoutávka)

 

 

24.12.2019 Mickey: Co se ještě stalo o Vánocích (2004) - Tv Nova od 06:20 hod.

24.12.2019 Co se stalo o Vánocích (1999) - Déčko od 10:40 hod.

24.12.2019 Hledá se Nemo (2003) - Tv Nova od 14:15 hod.

24.12.2019 Oslava v Ledovém království (2015) - Tv Nova od 16:00 hod. (upoutávka)

24.12.2019 Ledové království: Vánoce s Olafem (2017) - Tv Nova od 16:10 hod. (upoutávka)

25.12.2019 Slavný myší detektiv (1986) - Tv Nova od 06:35 hod.

25.12.2019 Příšerky s.r.o. (2001) - Tv Nova od 09:35 hod.

25.12.2019 Kouzelná romance (2007) - Tv Nova Cinema od 12:35 hod.

25.12.2019 Popelka (2015) - Tv Nova od 14:25 hod.

26.12.2019 Mickey: Co se ještě stalo o Vánocích (2004) - Nova Cinema od 06:20 hod.

26.12.2019 Meč v kameni (1963) - Tv Nova od 06:25 hod.

26.12.2019 Kouzelná romance (2007) - Tv Nova Cinema od 09:05 hod.

26.12.2019 Univerzita pro příšerky (2013) - Tv Nova od 09:35 hod.

26.12.2019 Medvídek Pú (2011) - Nova Cinema od  10:50 hod.

26.12.2019 Hledá se Nemo (2003) - Tv Nova Cinema od 16:25 hod.

27.12.2019 Slavný myší detektiv (1986) - Tv Nova Cinema od 05:55 hod.

27.12.2019 Ledové království (2013) - Tv Nova od 15:25 hod.

27.12.2019 Oslava v Ledovém království (2015) - Tv Nova od 17:05 hod.

27.12.2019 Ledové království: Vánoce s Olafem (2017) - Tv Nova od 17:10 hod.

27.12.2019 Příšerky s.r.o. (2001) - Tv Nova Cinema od 17:10 hod.

27.12.2019 Kniha džunglí (2016) - Tv Nova od 17:35 hod. (upoutávka)

28.12.2019 Hledá se Nemo (2003) - Tv Nova Cinema od 08:00 hod.

28.12.2019 Oslava v Ledovém království (2015) - Tv Nova Cinemaod 15:35 hod.

28.12.2019 Ledové království: Vánoce s Olafem (2017) - Tv Nova Cinema od 15:40 hod.

28.12.2019 Univerzita pro příšerky (2013) - Tv Nova Cinema od 16:05 hod.

29.12.2019 Meč v kameni (1963) - Tv Nova Cinema od 07:00 hod.

29.12.2019 Příšerky s.r.o. (2001) - Tv Nova Cinema od 08:25 hod.

29.12.2019 Strašidelný dům (2003) - Tv Nova od 11:40 hod.

29.12.2019 Zootropolis: Město zvířat (2016) - Tv Nova od 17:30 hod. (upoutávka)

29.12.2019 Kniha džunglí (2016) - Tv Nova Cinema od 18:05 hod.

30.12.2019 Univerzita pro příšerky (2013) - Tv Nova Cinema od 09:15 hod.

30.12.2019 Kniha džunglí (2016) - Tv Nova Cinema od 12:40 hod.

30.12.2019 Můj kamarád drak (2016) - Tv Nova od 17:35 hod. (upoutávka)

30.12.2019 Hledá se Dory (2016) - Tv Nova od 20:20 hod. (upoutávka)

31.12.2019 Phineas a Ferb v paralelním vesmíru (2011) - Déčko od 09:00 hod.

31.12.2019 Auta 3 (2017) - Tv Nova od 14:10 hod.

31.12.2019 Strašidelný dům (2003) - Tv Nova Cinema od 18:35 hod.

 
Tipy a filmy na prosinec 2019 Disney Channel:
02. 12. Mech-X4 (Premiéra seriálu)
06. 12. Kouzelná berušky - Finále 3. řady - 18:00
07. 12. Maratón Kouzelné berušky 8:00 až 11:30
21. 12. Camp Rock 11:15
21. 12. Gepardí kočky 16:25
22. 12. Pako mých snů 11:15
22. 12. Muzikál ze střední 16:25
23. 12. 16 přání 11:15
23. 12. Rande s hvězdou 16:25
24. 12. Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě 11:10
24. 12. Film mých snů 16:25
25. 12. Gepardí kočky 2: Prázdniny ve Španělsku 11:10
26. 12. Podivný pátek 11:10
27. 12. Následníci 2 16:25
28. 12. Jeden průšvih za druhým 11:20
28. 12. Dívka vs. Monstrum 16:25
29. 12. Noční dobrodružství chůvy v akci - 11:20
29. 12. Dokonalost sama 16:20
30. 12. Ne/přátelé 11:20
30. 12. Sharpay a její báječné dobrodružství 16:25
31. 12. Filmový maratón na Disney Channel:
Kim Possible 16:25
Sladký život dvojčat 18:10
Zombie 19:45
Následníci 321:30
Muzikál ze střední 223:30
 
 

1.1.2020 Bílý tesák (1991) - Tv Nova od 09:30 hod.

1.1.2020 Hledá se Dory (2016) - Tv Nova od 13:05 hod.

1.1.2020 Zootropolis: Město zvířat (2016) - Tv Nova Cinema od 18:05 hod.

2.1.2020 Můj kamarád drak (2016) - Tv Nova od 09:10 hod.

2.1.2020 Zootropolis: Město zvířat (2016) - Tv Nova Cinema od 07:55 hod.

2.1.2020 Phineas a Ferb v paralelním vesmíru (2011) - Déčko od 10:20 hod.

2.1.2020 Hledá se Dory (2016) - Tv Nova Cinema od 18:15 hod.

3.1.2020 Můj kamarád drak (2016) - Tv Nova Cinema od 16:20 hod.

3.1.2020 Auta 3 (2017) - Tv Nova Cinema od 18:10 hod.

3.1.2020 G-Force (2009) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

4.1.2020 Auta 3 (2017) - Tv Nova Cinema od 12:20 hod.

4.1.2020 G-Force (2009) - Nova Cinema od 14:15 hod.

4.1.20220 Peter Pan (1953) - Nova Cinema od 15:50 hod.

4.1.2020 Divočina (2006) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

5.1.2020 Bílý tesák (1991) - Tv Nova Cinema od 07:00 hod.

5.1.2020 Peter Pan (1953) - Nova Cinema od 08:55 hod.

5.1.2020 Cesta do fantazie (2001) - Déčko od 09:20 hod.

5.1.2020 G-Force (2009) - Nova Cinema od 10:15 hod.

5.1.2020 Divočina (2006) - Nova Cinema od 12:20 hod. (2. upoutávka)

6.1.2020 Divočina (2006) - Nova Cinema od 11:20 hod.

7.1.2020 Peter Pan (1953) - Nova Cinema od 05:50 hod.

7.1.2020 Hráč (2002) - Nova Cinema od 20:00 hod.

8.1.2020 Hráč (2002) - Nova Cinema od 13:35 hod.

9.1.2020 Hráč (2002) - Nova Cinema od 08:35 hod.

 

 

10.1.2020 Peter Pan: Návrat do Země Nezemě (2020) - Nova Cinema od 20:00 hod.

11.1.2020 Cesta do fantazie (2001) - Déčko od 12:50 hod. (upoutávka)

11.1.2020 Peter Pan: Návrat do Země Nezemě (2020) - Nova Cinema od 14:45 hod.

12.1.2020 Peter Pan: Návrat do Země Nezemě (2020) - Nova Cinema od 09:15 hod.

12.1.2020 Lovci pokladů (2004) - Tv Nova od 15:05 hod.

12.1.2020 Tři mušketýři (1993) - Tv Nova od 17:30 hod.

13.1.2020 Tři mušketýři (1993) - Tv Nova Cinema od 16:25 hod.

14.1.2020 Lovci pokladů (2004) - Tv Nova Cinema od 157:40 hod.

17.1.2020 101 dalmatinů (1961) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

18.1.2020 Můj auťák Brouk (2005) - Tv Nova od 13:25 hod.

18.1.2020 101 dalmatinů (1961) - Nova Cinema od 14:05 hod.

 

 

18.1.2020 Rebelka (2012) - Tv Nova od 17:45 hod. (upoutávka)

18.1.2020 Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) - Tv Nova od 20:20 hod.

19.1.2020 101 dalmatinů (1961) - Nova Cinema od 09:15 hod.

19.1.2020 Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) - Tv Nova od 15:15 hod.

19.1.2020 Sněžní psi (202) - Tv Nova od 17:35 hod.

20.1.2020 Můj auťák Brouk (2005) - Tv Nova Cinema od 08:40 hod.

20.1.2020 Rebelka (2012) - Tv Nova Cinema od 18:25 hod.

21.1.2020 Rebelka (2012) - Tv Nova Cinema od 14:10 hod.

21.1.2020 Sněžní psi (202) - Tv Nova Cinema od 15:55 hod.

21.1.2020 Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) - Tv Nova Cinema od 17:45 hod.

30.1.2020 Flubber (1997) - Nova Cinema od 20:00 hod.

31.1.2020 Šampioni 2 (1994) - Nova Cinema od 14:40 hod.

31.1.2020 Flubber (1997) - Nova Cinema od 16:35 hod.

 

Disney Channel - Leden 2020 :
 
01.01. Cloud 9 - 11:20
01.01. Kouzelníci z Waverly - film - 16:25
06.01. Star proti sílám zla: 4. série Premiéra - 15:20 (Od 6.1. denně mimo víkendů)
06.01. Mech X-4 Premiéra - 20:00 (Od 6.1. denně mimo víkendů)
10.01. Bizaardvark: A Killer Robot Christmas Premiéra - 20:25
10.01. Kickin' It On Our Own - 19:00
24.01. Phineas a Ferb: Star Wars - 19:00
24.01. K.C. Undercover: Runaway Robot - 21:45

 

Disney Channel - Únor 2020 :
07.02. Rande s hvězdou - 19:25
08.02. Kim Possible - 11:35
09.02. Radio Rebel - 08:50
10.02. Locika: Dobrodružství na vlásku NOVÉ DÍLY - 7:00 (Od 10. 2. každý víkend) (Promo)
10.02. Star proti silám zla NOVÉ DÍLY - 15:20 (Od 6. 1. každý víkend) (Promo)
14.02. Disney je moje láska (Valentýn na Disney Channel) (Promo)
14.02. Dokonalý KLUK - 19:25
15.02. Zombies - 19:25
16.02. Film mých snů - 19:25
21.02. Jeden průšvih za druhým - 19:40
24.02. Sydney to the Max PREMIÉRA - 17:30 (Od 24. 2. každý víkend)

 

1.2.2020 Flubber (1997) - Nova Cinema od 12:10 hod.

1.2.2020 Velký Joe (1998) - Nova Cinema od 15:40 hod.

1.2.2020 Dinosaurus (2000) - Tv Nova od 17:50 hod. (upoutávka)

1.2.2020 Vzhůru do oblak (2009) - Nova Cinema od 20:00 hod.

2.2.2020 Velký Joe (1998) - Nova Cinema od 07:50 hod.

2.2.2020 Živá panenka (2000) - Tv Nova od 09:15 hod.

2.2.2020 Vzhůru do oblak (2009) - Nova Cinema od 14:20 hod. (upoutávka)

2.2.2020 Hokejový zázrak (2004) - Nova Cinema od 20:00 hod.

3.2.2020 Živá panenka (2000) - Tv Nova Cinema od 06:25 hod.

3.2.2020 Vzhůru do oblak (2009) - Nova Cinema od 08:15 hod.

3.2.2020 Hokejový zázrak (2004) - Nova Cinema od 13:20 hod.

3.2.2020 Dinosaurus (2000) - Tv Nova Cinema od 18:20 hod.

4.2.2020 Dinosaurus (2000) - Tv Nova Cinema od 13:35 hod.

6.2.2020 Čivava z Beverly Hills (2008) - Nova Cinema od 20:00 hod.

7.2.2020 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

8.2.2020 Osm statečných ( 2006) - Tv Nova od 13:05 hod.

8.2.2020 Čivava z Beverly Hills (2008) - Nova Cinema od 12:15 hod.

8.2.2020 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 14:00 hod.

8.2.2020 Na vlásku (2010) - Tv Nova od 17:35 hod. (upoutávka)

8.2.2020 Alenka v říši divů (2010) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

9.2.2020 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 13:10 hod.

9.2.2020 Alenka v říši divů (2010) - Nova Cinema od 14:40 hod.

10.2.2020 Alenka v říši divů (2010) - Nova Cinema od 11:00 hod.

10.2.2020 Na vlásku (2010) - Tv Nova Cinema od 18:10 hod.

11.2.2020 Osm statečných ( 2006) - Tv Nova Cinema od 16:00 hod.

14.2.2020 Toy Story 2: Příběh hraček (1999) - Tv Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

15.2.2020 Toy Story 2: Příběh hraček (1999) - Tv Nova Cinema od 14:25 hod.

15.2.2020 Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka 1, upoutávka 2)

16.2.2020 Toy Story 2: Příběh hraček (1999) - Tv Nova Cinema od 11:40 hod.

16.2.2020 Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016) - Nova Cinema od 13:25 hod.

17.2.2020 Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016) - Nova Cinema od 11:20 hod.

17.2.2020 Ochránce (2005) - Nova Cinema od 18:15 hod.

18.2.2020 Ochránce (2005) - Nova Cinema od 14:45 hod.

20.2.2020 Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977) - Nova Cinema od 20:00 hod.

21.2.2020 Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977) - Nova Cinema od 15:45 hod.

21.2.2020 Toy Story 3: Příběh hraček (2010) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

22.2.2020 Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977) - Nova Cinema od 12:00 hod.

22.2.2020 Toy Story 3: Příběh hraček (2010) - Nova Cinema od 14:25 hod.

22.2.2020 Princ z Persie: Písky času (2010) - Tv Nova od 17:10 hod.

22.2.2020 Zloba - Královna černé magie (2014) - Tv Nova od 20:20 hod.

23.2.2020 Neobyčejný život Timothyho Greena (2012) - Tv Nova od 09:20 hod.

23.2.2020 Země zítřka (2015) - Tv Nova od 11:25 hod.

23.2.2020 Toy Story 3: Příběh hraček (2010) - Nova Cinema od 12:45 hod.

23.2.2020 Zloba - Královna černé magie (2014) - Tv Nova Cinema od 18:15 hod. (upoutávka)

24.2.2020 Zloba - Královna černé magie (2014) - Tv Nova Cinema od 08:15 hod.

24.2.2020 Neobyčejný život Timothyho Greena (2012) - Tv Nova od 12:45 hod.

24.2.2020 Princ z Persie: Písky času (2010) - Tv Nova Cinema od 17:50 hod.

25.2.2020 Princ z Persie: Písky času (2010) - Tv Nova Cinema od 14:20 hod.

27.2.2020 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980) - Nova Cinema od 20:00 hod.

28.2.2020 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980) - Nova Cinema od 15:40 hod.

28.2.2020 U nás na farmě (2004) - Nova Cinema od 20:00 hod.

29.2.2020 Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel (2009) - Déčko od 09:30 hod.

29.2.2020 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980) - Nova Cinema od 12:25 hod.

29.2.2020 U nás na farmě (2004) - Nova Cinema od 14:55 hod.

29.2.2020 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly (2003) - Tv Nova od 20:20 hod.

28.2.2020 U nás na farmě (2004) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

29.2.2020 Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel (2009) - Déčko od 09:30 hod.

29.2.2020 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980) - Nova Cinema od 12:25 hod.

29.2.2020 U nás na farmě (2004) - Nova Cinema od 14:55 hod.

29.2.2020 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly (2003) - Tv Nova od 20:20 hod. (upoutávka)

1.3.2020 U nás na farmě (2004) - Nova Cinema od 12:10 hod.

1.3.2020 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly (2003) - Tv Nova od 17:30 hod.

2.3.2020 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly (2003) - Tv Nova Cinema od 06:10 hod.

5.3.2020 Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983) - Tv Nova Cinema od 20:00 hod.

6.3.2020 Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983) - Tv Nova Cinema od 15:45 hod.

6.3.2020 Lilo a Stitch (2002) - Nova Cinema od 20:00 hod.

7.3.2020 Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983) - Tv Nova Cinema od 12:30 hod.

7.3.2020 Lilo a Stitch (2002) - Nova Cinema od 14:55 hod.

7.3.2020 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 16:40 hod.

7.3.2020 Auta (2006) - Nova Cinema od 20:00 hod.

7.3.2020 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) - Tv Nova od 20:20 hod.

8.3.2020 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 07:40 hod.

8.3.2020 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 11:35 hod.

8.3.2020 Auta (2006) - Nova Cinema od 13:15 hod.

 

 

8.3.2020 Deník princezny (2001) - Tv nova od 17:05 hod. (upoutávka)

8.3.2020 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) Tv Nova od 17:15 hod.

9.3.2020 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) Tv Nova od 07:40 hod.

9.3.2020 Auta (2006) - Nova Cinema od 10:55 hod.

10.3.2020 Toy Story: Příběh hraček (1995) - Nova Cinema od 05:15 hod.

10.3.2020 Deník princezny (2001) - Tv Nova Cinema od 17:55 hod.

11.3.2020 Deník princezny (2001) - Tv Nova Cinema od 13:05 hod.

12.3.2020 Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (2015) - Nova Cinema od 20:00 hod.

13.3.2020 Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (2015) - Nova Cinema od 14:35 hod.

13.3.2020 Tarzan (1999) - Premiéra na Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

14.3.2020 Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (2015) - Nova Cinema od 11:10 hod.

14.3.2020 Tarzan (1999) - Nova Cinema od 13:50 hod.

14.3.2020 Auta 2 (2011) - Tv Nova od 20:00 hod. (upoutávka)

14.3.2020 Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) - Tv Nova od 20:20 hod. (upoutávka)

15.3.2020 Škola superhrdinů (2005) - Tv Nova od 10:55 hod.

15.3.2020 Tarzan (1999) - Nova Cinema od 11:35 hod.

15.3.2020 Auta 2 (2011) - Nova Cinema od 13:15 hod.

15.3.2020 Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) - Tv Nova Cinema od 16:55 hod.

15.3.2020 Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004) - Tv Nova od 17:10 hod. (upoutávka)

16.3.2020 Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) - Tv Nova Cinema od 07:55 hod.

16.3.2020 Auta 2 (2011) - Nova Cinema od 11:30 hod.

17.3.2020 Škola superhrdinů (2005) - Nova Cinema od 11:45 hod.

17.3.2020 Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004) - Tv Nova Cinema od 18:00 hod.

18.3.2020 Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004) - Tv Nova Cinema od 13:45 hod.

20.3.2020 Tarzan a Jane (2002) - Nova Cinema od 20:00 hod. (upoutávka)

21.3.2020 Tarzan a Jane (2002) - Nova Cinema od 14:25 hod.

21.3.2020 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) - Tv Nova od 20:20 hod. (upoutávka)

22.3.2020 101 dalmatinů (1996) - Tv Nova od 09:45 hod.

22.3.2020 Tarzan a Jane (2002) - Nova Cinema od 12:15 hod.

22.3.2020 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) - Tv Nova Cinema od 17:35 hod.

23.3.2020 101 dalmatinů (1996) - Tv Nova Cinema od 05:50 hod.

23.3.2020 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) - Tv Nova Cinema od 07:40 hod.

27.3.2020 Království opic (2015) - Nova Cinema od 05:20 hod.

28.3.2020 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017) - Tv Nova od 20:20 hod. (upoutávka 1, upoutávka 2, upoutávka 3)

29.3.2020 102 dalmatinů (2000) - Tv Nova od 10:05 hod.

29.3.2020 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017) - Tv Nova od 17:45 hod.

30.3.2020 102 dalmatinů (2000) - Tv Nova Cinema od 06:30 hod.

30.3.2020 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017) - Tv Nova Cinema od 08:15 hod.

4.4.2020 Čarodějův učeň (2010) - Tv Nova od 20:20 hod.

5.4.2020 Čarodějův učeň (2010) - Tv Nova Cinema od 18:10 hod.

6.4.2020 Čarodějův učeň (2010) - Tv Nova Cinema od 14:10 hod.

8.4.2020 Čivava z Beverly Hills (2008) - Nova Cinema od 20:00 hod.

10.4.2020 Goofy na výletě (1995) - Tv Nova od 06:55 hod.

11.4.2020 Bolt: Pes pro každý případ (2008) - Nova Cinema od 18:20 hod.

11.4.2020 Kráska a zvíře (2017) - Tv Nova od 20:20 hod.

12.4.2020 Bolt: Pes pro každý případ (2008) - Nova Cinema od 14:00 hod.

12.4.2020 Kráska a zvíře (2017) - Tv Nova Cinema od 17:35 hod.

 

 

Disney Channel - Březen 2020 :
02.03. Amphibia PREMIÉRA - 07:00 (Od 2.3. každý všední den premiérově v 7:00)
09.03. Bia Nové díly - 19:00 (A pak každý víkend v 19:00)
16.03. Poper se s tím! PREMIÉRA - 18:00 (A pak každý všední den v 18:00)
23.03. Tábornící z Kikiwaka Nové díly - 16:30 (A pak každý všední den v 16:30)
24.03. Sydney na Max PREMIÉRA - 19:30 (A pak každý víkend v 19:30)
 
Disney Channel - Duben 2020 :
01.04. Tábornící z Kikiwaka Nové díly - 16:30 (Od 23.03 každý všední den)
04.04. Bia Nové díly - 19:00 (Od 9.3. každý víkend v 19:00)
09.04. Táborníci z Kikiwaka Maratón - Od 8:00 do 14:00 s pauzami
09.04. Gepardí kočky - 10:00
09.04. Následníci - 20:15
10.04. Táborníci z Kikiwaka Maratón - Od 8:00 do 14:00 s pauzami
10.04. Dívka vs. Monstrum - 10:00
10.04. Následníci 2 - 20:15
11.04. Táborníci z Kikiwaka Maratón - Od 8:00 do 14:30 s pauzami
11.04. Kim Possible (Film) - 11:30
11.04. Následníci 3 - 20:00
12.04. Táborníci z Kikiwaka Maratón - Od 8:00 do 18:30 s pauzami
12.04. Rande s hvězdou - 11:30
12.04. Výměna - 20:00
13.04. Táborníci z Kikiwaka Maratón - Od 8:00 do 14:00 s pauzami
13.04. Následníci - 10:00
13.04. Sydney na Max Nové díly - 19:30 (A pak každý víkend v 19:30)
13.04. Muzikál ze střední - 20:15
14.04. Táborníci z Kikiwaka Maratón - Od 8:00 do 17:00 s pauzami
14.04. Následníci 3 - 10:00
14.04. Zombies - 20:15
20.04. Dalmatinská 101 Nové díly - 6:00 (Od 20.4 každý víkend v 6)

 

Pokud tu podle Vás něco chybí, napište nám to, prosím, do komentářů a rádi seznamy doplníme.
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Následníci

(mája 263, 6. 8. 2019 21:33)

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kdy budou vysílaní Následníci 3 ???