Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

ducktales-remastered-logo.jpg

Kačeři z Kačerova zažili velký návrat v roce 2013! Svůj do detailu propracovaný a vyšperkovaný remake totiž dostala klasická videohra z konzole NES z roku 1989 s prostým názvem DuckTales (info na wiki). Nově se jmenuje DuckTales: Remastered a zahrát si jej můžeme jak na konzolích Playstation 3, Xbox 360, WiiU, tak na  osobních počítačích od poloviny srpna 2013. Playstation 3 verze navíc obsahuje i speciální sběratelský odznak se Skrblíkem. V dubnu 2015 vyšla hra i na Google Play.

duck-tales-cover-original-vs-new-2013-500.jpg

Původní obal hry (1989) a nový (2013)

Na hře pracovali původní tvůrci seriálu Kačeří příběhy, včetně dabérů jednotlivých postav. Ve hře Kačer Skrblík a jeho rodina cestují po světě a sbírají poklady aby se jejich rivalovi, držgrešli Hamounovi, nepodařilo stát se nejbohatším kačerem na světě, kterým je nyní Kačer Skrblík. Původní hru vytvořil Capcom, novou verzi WayForward Technologies pod hlavičkou Capcomu.

scrooge-mcduck-remastered-pin-san-diego-comic-con.jpg

Odznak se Skrblíkem

 
Byla dokonce postavena "skutečná" replika pokladnice kačera Skrblíka, kde si mohli návštěvníci zaplavat v penězích jako slavný nejbohatší kačer:
První trailer který vyvolal velké nadšení nejen na internetu:Takhle vypadaly postavičky v původní hře (1989) a v nové (2013):

ducktales-remastered-postavicky.png


Vývojářský deníček 1 o vývoji a tvorbě pozadí nové hry + porovnání staré-nové:


Vývojářský deníček 2 o hudbě, zvucích a dabingu:Další vývojářský deníček 3 o detailní tvorbě postav:Rampa McKvák představuje jednotlivé úrovně, kam se kačeří hrdinové ve hře vydají:


Himalayas


Transylvania


Amazon


African Mines

 

RECENZE NA HRU DUCKTALES: REMASTEREDJe vidět, že Kačeří příběhy mají co nabídnout i po 26 letech od premiéry seriálu. Možná se dočkáme v budoucnu i dalších návratů hrdinů slavných Disneyho seriálů (šuškanda je celkem silná). Na řadě by mohla být Rychlá rota a jejich hra na NES...

 

chip-a-dale-nes-1990-jpg.jpg

Chip 'n Dale Rescue Rangers na NES z roku 1990

 

Nakonec pro ty, kteří chtějí vidět celou hru než si ji sami zahrají a přijít tak o překvapení, je tady gameplay video z celé hry DuckTales Remastered (2013) na úroveň Extreme:

 

Gameplay celé hry DuckTales: Remastered

 

Gameplay původní hry DuckTales (1989) z konzole NES uvidíte v tomto videu:

 

A v tomto videu uvidíte sestřih všech příběhových sekvencí v jednom dlouhém filmu:

 

 

 

Recenzi hry DuckTales:Remastered najdete na našich stránkách v rubrice DT Remastered Recenze!

obal-hry.jpg

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kačeří příběhy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hry

(Jan Kliment, 9. 9. 2013 14:49)

Tohle jsou nějaké nové hry? :-O

Re: hry

(Disney Team, 9. 9. 2013 16:26)

DuckTales: Remastered z roku 2013 je remakem původní hry z roku 1989, která tehdy vyšla na konzoli NES.